Prípravné kurzy


Príprava na prijímacie talentové skúšky

Zaujíma ťa výtvarné umenie a chceš študovať na umeleckej škole, ale potrebuješ intenzívnejšiu prípravu? Radi ťa na prijímacie talentové skúšky pripravíme. Čaká ťa široká škála cvičení, vďaka ktorým uvidíš vo svojej tvorbe rýchly progres. Získaš pevný základ, na ktorý neskôr ľahšie nadviažeš. Cvičenia sú zostavené komplexne, v náväznosti za sebou. Na prvom stretnutí zostavíme učebný plán "na mieru", podľa tvojich doterajších skúseností, zamerania, odboru na ktorý sa hlásiš, a stupňa štúdia. Môžeme začať úplnými základmi, alebo sa venovať len oblasti, ktorú potrebuješ zlepšiť. Súčasťou prijímacích talentových skúšok je aj prezentácia portfólia uchádzača. Pomôžeme ti zostaviť kvalitný výber z tvojej študijnej a voľnej tvorby. Praktickými výstupmi z absolvovaných hodín budú tvoje vlastné práce, ktoré budeme pravidelne konzultovať a systematicky na nich pracovať, aby si dosiahol výsledky, s ktorými budeš spokojný. Budeme radi, keď ti budeme môcť otvoriť cestu k umeleckej tvorbe. Možnosti výučby u nás sú intermediálne, čo znamená, že od nás môžeš očakávať prípravu v rámci, priestorovej tvorby, sochárstva, maľby, kresby, architektúry, grafiky, fotky.


Čo od nás môžeš očakávať:

  • kvalitná príprava na SŠ, alebo VŠ
  • príjemné a tvorivé prostredie, možnosť rozvoja vašich schopností v inšpiratívnych priestoroch nášho ateliéru
  • odbornosť a kvalita výučby, akademicky vzdelaní lektori
  • individuálny prístup je dôležitým faktorom pri napredovaní, pretože každý z nás je jedinečný
  • získaš cenné vedomosti v oblasti výtvarnej tvorby (kompozičné a perspektívne vnímanie priestoru, budovanie zátišia prostredníctvom základných geometrických tvarov, základy figurálnej kresby a anatómie. Spoločne si prejdeme základnou analýzou farieb, postupne si osvojíš rôzne maliarske techniky.)
  • naše kurzy sú vhodné aj pre úplných začiatočníkov, takže sa nie je čoho obávať
  • zázemie plne zariadeného, funkčného ateliéru
  • flexibilný rozvrh, výučbu nastavujeme individuálne podľa vašich potrieb, cieľov a zamerania


Cena prípravného kurzu 


Skupinové hodiny tzn. nad 3 uchádzačov SŠ                    Skupinové hodiny tzn. nad 3 uchádzačov

10 stretnutí, 30 h. / 330 €                                                 10 stretnutí, 30 h. / 380


Individuálne hodiny 

1 h. / 15 


Poznámka k cene

V cene je zahrnutý komplet materiál a pomôcky 


Kontaktný formulár 

Máš záujem o prípravné kurzy na SŠ a VŠ ? Neváhaj a ozvi sa nám.  My ťa pripravíme tak, aby si prešiel prijímacími skúškami na svoju budúcu školu. 


Partneri